خانه / اخبار / حصار نیوز:نامه نیما ابراهیم زاده، فرزند زندانی و فعال کارگری بهنام ابراهیم زاده

حصار نیوز:نامه نیما ابراهیم زاده، فرزند زندانی و فعال کارگری بهنام ابراهیم زاده

حصار نیوز:نامه نیما  ابراهیم زاده، فرزند زندانی و فعال کارگری بهنام ابراهیم زاده
به گزارش حصار کانون حمایت از فعالان سیاسی و عقیدتی: نیما ابراهیم زاده فرزند زندانی سیاسی و فعال کارگری بهنام ابراهیم زاده در پی بازداشت مجدد پدرش در روز چهارشنبه ۲۲ شهریور ۹۶ در مقابل زندان گوهردشت ،در نامه ای خواستار ازادی پدر و دیگر زندانیان سیاسی شد.
متن نامه نیما ابراهیم زاده:
چرا نمیگذارند پدر در کنارمان باشد؟
تنها صدوسی وپنج روز پدر در کنارمان بود واز ازادی شان سپری شده بود که در روز ۲۲شهریور جاری وقتی در حمایت از همبندیان سابقش جلو زندان رجایی شهر رفت بعد از کلی تعقیب وگریز در داخل شهر و
خیابانهای کرج دستگیرش کردند.
پدرم بهنام در طول این صدوسی وپنج روز اگر بگویم یک روزش هم برای خانواده نبود دروغ نیست او تمام ذهن و فکرش و کار فعالیت بود و در دفاع از کودکان کار و خیابان و کارگران و زندانیان سیاسی و عقیدتی و سر زدن به خانواده های زندانیان و حمایتهای اشکار و نهانش از فعالیتهای انسانی تا حضور در تمامی اکسیونها و اعتراض های داخل کشور لحظه ای کوتاهی و دریغ نکرد.
او را گرفتند و به مکان نامعلومی بردند تا وقتي از کسی ‌حمایت ميكند دیگر صدایش شنیده نشود!
امروز نزدیک به ده روز است پدر در کنارمان نیست رسانه ها و بعضی از تشکلها تنها و تنها صدای بعضی از زندانیان هستند و بس. انگار نه انگار پدر من و دوستان همراهش به زندان افتاده اند انگار نه انگار بعد از هشت سال حبس بار دیگر او را به زندان انداختند و من در این روزهای بیماری به حضورش به نگاه مهربانانه اش دست های نوازشگرش نیاز دارم چرا باید حتی از نوشتن درباره پدر من هم بعضی ها بترسند مگر او ترس و بزدلی را میشناخت و گزینشی از زندانیان و افراد دفاع میکرد؟
پدرم بهنام با تمام توان با تمام قدرت بدون هیچ ترس و نگرانی از حق و حقوق همه انسانهای آزاده دفاع میکرد. از همگان با هر گرایش فکری و عقیده و مرامی در دفاع از آنان می نوشت و می گفت. اگر امروز بود حتما در مورد جمع اوری کودکان کار و ضرب و شتم کارگران و این همه بیحقوقی می نوشت و می گفت و اعتراض میکرد.
من نیما بخاطر اینکه این روزها سخت به حضور پدرم نیاز دارم از همگان میخواهم که بدون سانسور و تبعیض و کینه صدای پدر و همه زندانیان باشید .
نیما ابراهیم زاده

همچنين اينجا را چك كنيد

حصار : بازداشت مادر و خواهر آتنا دائمی، (معصومه نعمتی و هانیه دائمی) و فرنگیس مظلوم مادر سهیل عربی در مقابل زندان اوین

حصار : بازداشت مادر و خواهر آتنا دائمی، (معصومه نعمتی و هانیه دائمی) و فرنگیس …

حصار نیوز:نامه حمایت زندانی سیاسی، مریم اکبری منفرد از آتنا دائمی و گلرخ ایرایی

حصار نیوز:نامه حمایت زندانی سیاسی، مریم اکبری منفرد از آتنا دائمی و گلرخ ایرایی به گزارش …

حصار نیوز:یازدهمین روز اعتصاب غذای محمود معصومی، فعال مدنی محبوس در زندان اوین

حصار نیوز:یازدهمین روز اعتصاب غذای محمود معصومی، فعال مدنی محبوس در زندان اوین به گزارش حصار …

Powered by moviekillers.com