حصار نيوز؛نامه زندانی سیاسی مسعود عرب چوبدار در تایید گزارشات احمد شهید.

بنا به گزارش حصار كانون حمايت از فعالين سياسي و اعتقادي ،مسعود عرب چوبدار که از سال ١٣٩٢ بدليل افشاي اسناد محرمانه فعاليت هاي مخفي رژيم در سیاهچالهای حکومت اسلامی تحت شدید ترین شکنجه ها بوده و بارها در اعتراض به وضع دهشتناک زندان ها دست به اعتصاب غذا های طولانی زده ،اخیرا در تایید گزارشات احمد شهید و رد تکذیبیه رژیم مطلب افشگرانه ای منتشر کرده است .

اینجانب مسعود عرب چوبدار که سالهاست در زندان های حکومت ضد بشری جمهوری اسلامی به اتهام افشاگری اسناد محرمانه ی فعالیت های غیرقانونی حکومت که علی خامنه ای آن را حرام اعلام کرده بود و اقدام علیه امنیت کشور به سر می برم بعد از شنیدن خبر تکذیب گزارش آقای احمد شهید نماینده سازمان ملل در امور ايراندر مورد وضعیت حقوق بشر در ایران توسط شما بنده اعلام می دارم تمام گزارش صحت دارد و نمونه آن جهت اطلاع شما همین امروز که بعد از ماه ها اجازه ی تماس تلفنی با خانواده به اینجاب به مدت ٥ دقیقه داده شد.
با این حال به هنگام تماس با خانواده مامور حفاظت اطلاعات زندان با مزاحمت و رفتار توهین آمیز از پیش تعیین شده مانع تماس ٥ دقیقه ای یک فرزند با مادر پیر و دل نگران خود شد.
آقای جواد لاریجانی که صحبت از حقوق بشر اسلامی و کرامت انسانی می کنید در حالی که در زندان هم دست از آزار و اذیت زندانی بر نمی دارید ٣ تن از دوستان من (فرید آزموده-بهزاد ترحمی-ایرج حاتمی) دو روز پیش با ورود وحشیانه گارد زندان به سالن سیاسی زندان رجایی شهر توسط ماموران زندان به بندهای عادی زندان منتقل شدند و امیدی برای زنده ماندن هم ندارند و باید در بندهای مخوفی زندگی که نه زنده بمانند و این خود نوعی آدم ربایی می باشد این بود عیدی سال نو به مادر بنده و خانواده های نگران دوستانم.
اگر واقعا نظر شما به این است که در زندان های شما حقوق بشر نقض نمی شود بنده از شما درخواست می کنم تشریف بیاورید به زندان رجایی شهر تا من با مستندات خود از این زندان مخوف و فساد سازمان یافته آن پرده بردارم.
و پیام آخر مسعود عرب چوبدار به شما؛ تا آخرین نفس ایستاده ام و دیر نیست روزی که تقاص تمام این زجرهایی که به ما وارد کرده اید در حضور مردم از شما پس بگیریم.
مسعود عرب چوبدار – زندان گوهردشت (رجایی شهرکرج)

همچنين اينجا را چك كنيد

حصار نیوز:هجوم گارد زندان به بند زندانیان سیاسی زندان گوهردشت

حصار نیوز:هجوم گارد زندان به بند زندانیان سیاسی زندان گوهردشت به گزارش حصار کانون حمایت …

حصار نیوز:انتقال ناگهانی زندانی سیاسی، ارژنگ داوودی به زندان زاهدان

حصار نیوز:انتقال ناگهانی زندانی سیاسی، ارژنگ داوودی به زندان زاهدان به گزارش حصار کانون حمایت …

حصار نیوز:دومین قتل در بازداشتگاههای اراک

حصار نیوز:دومین قتل در بازداشتگاههای اراک بدنبال قتل وحید وحیدی جوان معترض در بازداشتگاه اراک …

Powered by moviekillers.com