خانه / اخبار / حصار نیوز : بازداشت هفت نفر از پیروان آئین بهائی در بوشهر

حصار نیوز : بازداشت هفت نفر از پیروان آئین بهائی در بوشهر

حصار نیوز : بازداشت هفت نفر از پیروان آئین بهائی در بوشهر
به گزارش حصار کانون حمایت از فعالان سیاسی و عقیدتی: مأموران امنیتی در شهر بوشهر طی یک عملیات هماهنگ صبح روز سه شنبه به منزل تعدادی از شهروندان بهایی حمله کرده و با تفتیش کلیه وسایل هفت نفر از آنان را دستگیر کردند.
هویت بازداشت شدگان : «مینو ریاضتی»، «اسدالله جابری»، «احترام شخی»٬ «عماد جابری»، «فریده جابری»، «لقا فرامرزی» و «پونه ناشری» اعلام شده است.
بازداشت این افراد با تفتیش کامل منزل همراه بوده و وسایل شخصی این افراد نیز توسط نیروهای امنیتی ضبط شده است. از علت و اتهام بازداشت این افراد تاکنون گزارشی منتشر نشده است.
به گفته منبعی مطلع: «ماموران اداره اطلاعات با در اختیار داشتن حکم جلب به منزل اسدالله جابری رفته و اقدام به تفتیش منزل» وی کرده‌‌اند.
دومین محلی که مورد بازرسی قرار گرفته، منزل عماد جابری فرزند اسدالله جابری بوده است. این فرد مطلع اضافه کرده «ماموران پس از بازداشت عماد جابری در منزل شخصی‌اش با او به محل کار پدرش می‌روند و در آنجا، او ،اسدالله جابری و همسرش را بازداشت می‌کنند.
این فرد مطلع همچنین گفته «ماموران اداره اطلاعات در گروه‌هایی جداگانه به منازل مینو ریاضتی، پونه ناشری و فرخ لقا فرامرزی مراجعه کرده‌اند.»
ماموران «پس از تفتیش کامل منازل این افراد و ضبط و توقیف آلبوم‌های خصوصی، موبایل، لپ تاب و کتب و عکس‌های مربوط به آیین بهائی، این سه نفر را نیز بازداشت» کرده‌اند.

همچنين اينجا را چك كنيد

حصار نیوز:نامه حمایت زندانی سیاسی، مریم اکبری منفرد از آتنا دائمی و گلرخ ایرایی

حصار نیوز:نامه حمایت زندانی سیاسی، مریم اکبری منفرد از آتنا دائمی و گلرخ ایرایی به گزارش …

حصار نیوز:یازدهمین روز اعتصاب غذای محمود معصومی، فعال مدنی محبوس در زندان اوین

حصار نیوز:یازدهمین روز اعتصاب غذای محمود معصومی، فعال مدنی محبوس در زندان اوین به گزارش حصار …

حصار نیوز: درگذشت خانم عاصمه جهانگیر گزارشگر ویژه حقوق بشر در امور ایران بر اثر سکته قلبی

حصار نیوز: درگذشت خانم عاصمه جهانگیر گزارشگر ویژه حقوق بشر در امور ایران بر اثر …

Powered by moviekillers.com