خانه / اخبار / حصار نیوز: آخرین گزارشات از وضعیت زندانی سیاسی علیرضا گلیپور

حصار نیوز: آخرین گزارشات از وضعیت زندانی سیاسی علیرضا گلیپور

حصار نیوز: آخرین گزارشات از وضعیت زندانی سیاسی علیرضا گلیپور

به گزارش حصار، کانون حمایت از فعالان سیاسی و عقیدتی: آخرین گزارشات از وضعیت زندانی سیاسی علیرضا گلیپور حاکی از آن است که روز سه شنبه پس از درد قفسه سینه، سردرد شدید و خونریزی از بینی به بهداری زندان مراجعه نموده ولی مسئولین زندان با وی با بی تفاوتی برخورد نموده و از اعزام وی به بیمارستان خودداری می کنند.

آقای گلیپور در بعد از ظهر آنروز دچار حمله قلبی و تشنج شده و بییهوش می‌شود. وی بلافاصله به بیمارستان طالقانی منتقل شده و در آنجا پزشک متخصص تشخیص می‌دهد که وی دچار سنکوپ قلبی شده و دستور انتقال  سریع وی به بیمارستان شهداء تجریش را صادر می کند. .اما علیرغم این دستور و درست در زمانی که این زندانی سیاسی در انتظار آمبولانس برای انتقال به بیمارستان شهداء تجریش بوده، ون سیاه از اوین رسیده و وی را به زندان اوین منتقل می‌کنند.

این در حالی است که مجددا در بهداری زندان قرار انتقال وی به بیمارستان در روز چهارشنبه  تائید شد، اما مسئولین زندان از اعزام وی جلوگیری نموده و او را که در شرایط نامساعد جسمی قرار دارد همچنان در بند ۷ زندان اوین نگه داشته اند.

علیرضا گلیپور که در پاییز سال نود دستگیر شده و تحت شکنجه های فراوانی قرار گرفته بود، مدتها در زندان انفرادی بسر برده و چندین سال بعد طی یک حکم ناعادلانه توسط قاضی صلواتی به سی ونه سال و اندی زندان محکوم شد.

وی پس از شنیدن خبر محکومیت خود طی نامه ای اعلام کرد که بدلیل عدم صلاحیت دادگاههای جمهوری اسلامی هیچ اعتراضی به حکم صادره نداشته وتسلیم رای دادگاه نخواهد بود. ودراین رابطه هیچ درخواست تجدید نظری نداد.

لازم به یادآوری است که علیرضا گلیپور که مبتلا به سرطان ریه است در شرایط حاد جسمانی و روحی بسرمیبرد.

 

ابراز نگرانی احمد شهید از وضعیت علیرضا گلیپور زندانی سیاسی

همچنين اينجا را چك كنيد

حصار نیوز: پیام سید هاشم خواستار نماینده معلمان کشور در رابطه با ادامه قیام سراسری مردم

حصار نیوز: پیام سید هاشم خواستار نماینده معلمان کشور در رابطه با ادامه قیام سراسری …

حصار نیوز: قطع دست یک زندانی به اتهام سرقت احشام در مشهد

حصار نیوز: قطع دست یک زندانی به اتهام سرقت احشام در مشهد به گزارش حصار، …

حصار نیوز:هجوم گارد زندان به بند زندانیان سیاسی زندان گوهردشت

حصار نیوز:هجوم گارد زندان به بند زندانیان سیاسی زندان گوهردشت به گزارش حصار کانون حمایت …

Powered by moviekillers.com