خانه / اخبار / حصار نیوز:استمداد عباس طاهری زندانی محکوم به قصاص

حصار نیوز:استمداد عباس طاهری زندانی محکوم به قصاص

حصار نیوز:استمداد  عباس طاهری زندانی محکوم به قصاص

به گزارش حصار کانون حمایت از فعالان سیاسی و عقیدتی:عباس طاهری زندانی ۲۲ ساله متهم به قتل در بند (اندرزگاه)۷ زندان رجایی شهر(گوهردشت کرج)، در پی انتقال به بند یک این زندان در شرایط نامناسب روحی قرار دارد.

روز یکشنبه ۵ آذر ماه  عباس طاهری زندانی محکوم به قصاص در زندان رجایی شهر، در پی انتقال به بند یک از این زندان تصمیم به خودکشی گرفته است. به گفته منبعی مطلع، طاهری به مسئولان زندان عنوان داشته است اگر وی را مجددا به اندرزگاه ۷ بازنگردانند اقدام به خودکشی خواهد کرد.

این منبع افزود چندی پیش عباس طاهری بدلیل نداشتن خانواده (پدر و مادر)خود جهت گرفتن رضایت از اولیای دم با انها تماس تلفنی برقرار میکند و پس از امتناع انها بر رضایت شرایط روحی مساعدی نداشته است. این زندانی از مسئولین زندان تقاضا میکند که وی را برای یک روز به انفرادی منتقل کرده تا شرایط روحی نامساعدش منجر به درگیری و یا برخورد با همبندیانش نگردد.

این منبع افزود مسئولین به جای انتقال وی به انفرادی با رد کردن درخواست این زندانی وی را از اندرزگاه ۷ سالن ۱۹ به اندرزگاه ۱ ،سالن یک منتقل کرده اند.

طاهری پس از این انتقال تقاضای بازگشت کرده اما قبادی معاون اجرایی زندان رجایی شهر اهمیتی نداده و در پی درخواست های مکرر او، مورد ضرب و شتم نیز قرار گرفته است. این زندانی نیز به مسئولان ابلاغ کرده است در صورت عدم انتقال به اندرزگاه سابق دست به خودکشی خواهد زد و علت ان را نیز بدرفتاری مسئولان، عدم اهمیت به خواسته های خود و مشکلات شخصی و قبلی که با برخی از زندانیان اندرزگاه یک دارد عنوان کرده است.

عباس طاهری از تمامی رسانه و سازمانهای حقوق بشری تقاضای کمک و همیاری برای حفظ امنیت و جانش را دارد.

همچنين اينجا را چك كنيد

حصار : بازداشت مادر و خواهر آتنا دائمی، (معصومه نعمتی و هانیه دائمی) و فرنگیس مظلوم مادر سهیل عربی در مقابل زندان اوین

حصار : بازداشت مادر و خواهر آتنا دائمی، (معصومه نعمتی و هانیه دائمی) و فرنگیس …

حصار نیوز:نامه حمایت زندانی سیاسی، مریم اکبری منفرد از آتنا دائمی و گلرخ ایرایی

حصار نیوز:نامه حمایت زندانی سیاسی، مریم اکبری منفرد از آتنا دائمی و گلرخ ایرایی به گزارش …

حصار نیوز:یازدهمین روز اعتصاب غذای محمود معصومی، فعال مدنی محبوس در زندان اوین

حصار نیوز:یازدهمین روز اعتصاب غذای محمود معصومی، فعال مدنی محبوس در زندان اوین به گزارش حصار …

Powered by moviekillers.com