خانه / اخبار / حصار نيوز : يورش وحشيانه ماموران امنيتى به يكى از كلاسهاى عرفان حلقه در اصفهان

حصار نيوز : يورش وحشيانه ماموران امنيتى به يكى از كلاسهاى عرفان حلقه در اصفهان

 

حصار نيوز : يورش وحشيانه ماموران امنيتى به يكى از كلاسهاى عرفان حلقه در اصفهان

به گزارش حصار ، كانون حمايت ازفعالان سياسى و عقيدتى:امروز قریب به ده تن از ماموران امنیتی و لباس شخصی با حمله به یکی از کلاس های عرفان حلقه در اصفهان قریب به بیست نفر را دستگیر و مربی آنها خانم معصومه صادقی را با خود به مکان نامعلومی منتقل می کنند .

به نقل از یک منبع مطلع و نزدیک به خانواده معصومه صادقی یکی از شاگردان محمد علی طاهری , پس از گرفتن عکس از تک، تک اعضای کلاس مذکور و شناسایی و گرفتن تعهد آنها را آزاد می کنند ولی خانم معصومه صادقی را با خود به مکان نامعلومی منتقل می کنند و بلافاصله بعد از دستگیری خانم صادقی به منزل شخصی وی هجوم برده و با خدعه و نیرنگ خود را مامور پست معرفی کرده که دختر ایشان درب منزل را به روی آنها باز نمی کند و زمانی که با اصرار فراوان این امکان برای آنها فراهم نمی شود با زور و به طرز وحشیانه ای قفل منزل را شکسته و داخل منزل می شوند.

ماموران امنیتی وابسته به اطلاعات سپاه بودند که بعد از ورود به منزل تمامی اسباب و وسایل خانه را به نحو وحشیانه ای مورد کنکاش قرار داده و همه خانه را به هم می ریزند.

در این بین دختر خانواده از آنها حکم تفتیش منزل را می خواهد که بر سر وی فریاد می زنند و او را تهدید به دستگیری می کنند و می گویند اگر حرفی بزنی تو را هم دستگیر می کنیم , مادر تو را دیگر آزاد نخواهیم کرد و مطمئن باش که برایش حکم سنگینی خواهیم برید.

آنها حکم تفتیش منزل همراه خود نداشتند و در تمام حین بازرسی بدون اجازه از تمامی اسباب و وسایل و کلیه اتاق های منزل فیلمبرداری می کنند و در حالی که دختر خانواده حجاب مناسبی نداشته از آنها می خواست که لااقل اجازه بدهند که پوشش مناسبی تنش کند اما با فریاد کشیدن و پرخاشگری شوک عصبی و فشار روانی شدیدی به دختر ایشان وارد می کنند که بعد از خروج آنها از منزل حال وی بد شده و توسط یکی از همسایه ها به بیمارستان منتقل می شود.

 

خبرهای ما را در تلگرام دنبال کنید

https://telegram.me/hesarnews

همچنين اينجا را چك كنيد

حصار نیوز:هجوم گارد زندان به بند زندانیان سیاسی زندان گوهردشت

حصار نیوز:هجوم گارد زندان به بند زندانیان سیاسی زندان گوهردشت به گزارش حصار کانون حمایت …

حصار نیوز:انتقال ناگهانی زندانی سیاسی، ارژنگ داوودی به زندان زاهدان

حصار نیوز:انتقال ناگهانی زندانی سیاسی، ارژنگ داوودی به زندان زاهدان به گزارش حصار کانون حمایت …

حصار نیوز:دومین قتل در بازداشتگاههای اراک

حصار نیوز:دومین قتل در بازداشتگاههای اراک بدنبال قتل وحید وحیدی جوان معترض در بازداشتگاه اراک …

Powered by moviekillers.com