خانه / اخبار / حصارنيوز: شروع مجدد اعتصاب غذای خشک سهيل عربى

حصارنيوز: شروع مجدد اعتصاب غذای خشک سهيل عربى

حصارنيوز: شروع مجدد اعتصاب غذای خشک سهيل عربى

به گزارش حصار كانون حمايت از فعالان سياسي و عقيدتي: سهيل عربى زندانى عقيدتى كه در بند ٨ سالن ٧ زندان اوین نگهدارى ميشود از امروز شنبه ٢٩ مهرماه ٩٦ مجددا اعتصاب غذاي خشك خود را اغاز كرده است ،وى اين اعتصاب را با خواست رسيدن به محاکمه علنی، اعزام به مراجع قضایی و درمانی ،تفکیک از زندانیان خطرناک و کلاهبردار و حضور در سالن ملاقات با لباس معمولي اغاز كرده است.

وي در مورد شروع اعتصابش ميگويد: اینجانب سهیل عربی چهار سال از بهترین روز های زندگی ام را به جرم بیان حقیقت پشت میله های زندان گذراندم به هرسختی بود تاکنون مقاومت کرده ام بلکه صدایم شنیده شود و بابت چهار سال شکنجه شدن به جرم اظهار نظر و متفاوت اندیشیدن از من دلجویی شود. اما شرایط را برایم هرروز سخت تر از گذشته کردند اعتصاب غذای خشک خود را در اعتراض به شرایط دشواری که برایم درست کرده اند آغاز میکنم و تا زمانی که خواسته هایم را نگیرم حتی اگر به قیمت از دست دادن جانم تمام شود ادامه خواهم داد.

خواسته های من به شرح زیر است:

۱_محاکمه علنی توسط قضات عادل (هیچ‌ مطلب توهین آمیزی توسط من منتشر نشده است و مطابق اصل ۲۳ قانون اساسی هیچکس را نمیتوان به صرف داشتن عقاید متفاوت مورد مجازات قرار داد) لذا قاضی اگر عروسک خیمه شب بازی قرارگاه ثارالله نباشد حکم برائت مرا از این اتهام خواهد داد.

۲_ من یک زندانی سیاسی هستم یعنی برای توامان داشتن آزادی و برابری جنگیده ام و روشنگری کرده ام نه دزدی کرده ام و نه دست به اسلحه برده ام و نه آزارم به کسی رسیده است لذا باید تفاوتی بین‌ من و یک خلافکار و مجرم واقعی باشد پس تحت هیچ شرایطی لباس تحقیر آمیز زندان را نمیپوشم و خواهان تفکیک از زندانیان خطرناک و کلاهبردار میباشم.

هرروز که من در زندان باشم به جرم شما مسئولان جمهوری اسلامی می افزاید نظر به اینکه ممکن است روزی وجدان شما یا مردم بیدار شود و وضعیت اسفناک اکنون تغییر کند پیشنهاد میکنم دست از جنایت بردارید. هشدار میدهم مرگ من هزینه سنگینی برای شما خواهد داشت.

سهیل عربی ، بند ۸ زندان اوین ٢٩ مهرماه ١٣٩٦

همچنين اينجا را چك كنيد

حصار نیوز : نامه استمداد مادر زندانی سیاسی محبوس در اوین، نادر افشاری از مجامع حقوق بشری

حصار نیوز : نامه استمداد مادر زندانی سیاسی محبوس در اوین، نادر افشاری از مجامع …

حصار نیوز : بازداشت هفت نفر از پیروان آئین بهائی در بوشهر

حصار نیوز : بازداشت هفت نفر از پیروان آئین بهائی در بوشهر به گزارش حصار …

حصار : بازداشت مادر و خواهر آتنا دائمی، (معصومه نعمتی و هانیه دائمی) و فرنگیس مظلوم مادر سهیل عربی در مقابل زندان اوین

حصار : بازداشت مادر و خواهر آتنا دائمی، (معصومه نعمتی و هانیه دائمی) و فرنگیس …

Powered by moviekillers.com